Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Cellis Laboratorium – certyfikowanym laboratorium diagnostycznym, któremu zaufały już setki tysięcy zadowolonych klientów, a także wiele instytucji publicznych i prywatnych!

Dzięki nam Klienci mogą cieszyć się zdrowiem w gronie najbliższych, pracować w biurze bez ryzyka zarażenia koronawirusem swoich współpracowników, bezpiecznie przejść niezbędne operacje chirurgiczne i odpocząć na zagranicznych wakacjach.

Nasze moce przerobowe to aż 7500 badań dziennie!

 

Co oferujemy?

 

Szybkie wyniki

Gwarantujemy dostarczenie wyniku najpóźniej do 24h od zarejestrowania próbki, jednak w razie potrzeby czas oczekiwania na wynik badań może być skrócony nawet do 12 godzin. W przypadku testów antygenowych czas wydania wyniku to jedynie 1.5 godziny!

 

Certyfikaty medyczne

Na życzenie wystawiamy certyfikat medyczny w jęz. angielskim z podpisem przez lekarza. Okazanie tego dokumentu jest konieczne podczas przekraczania granic niektórych państw.

 

Dostawa testów i wysyłka

Zapewniamy dostarczenie zestawów wymazowych do pacjentów indywidualnych na terenie całej Polski i późniejszy odbiór próbek wymazowych w ramach usługi transportowej.

 

Pobranie wymazu przez pracownika medycznego

Dysponujemy też zespołem pracowników medycznych, którzy mogą pobrać wymazy od wybranych członków lub nawet całego personelu Państwa firmy. Dojazd ich do siedziby Państwa firmy i transport próbek do laboratorium wliczony jest w indywidualnie ustalany koszt usługi.

 

Współpraca z firmami

Realizujemy też badania próbek zlecone przez punkty wymazowe i firmy pobierające wymazy od swoich pacjentów. Dostarczamy im pakiety wymazówek i odbieramy pobrane wymazy, a wyniki zamieszczamy na platformie internetowej eLaborat.

 

Sprzedaż i dystrybucja testów antygenowych

Błyskawiczne testy antygenowe możemy dostarczać również jako pakiety do samodzielnego wykonania w bardzo przystępnych cenach.

 

 

Jak badamy pacjentów w kierunku SARS-CoV-2?

 

Pobranie wymazu

Zapewniamy patyczki wymazowe przystosowane do wymazów z nosa i gardła albo nosogardzieli oraz opakowania i bufory transportowe. Dla klientów zamawiających usługę wymazu w domu przygotowujemy i wysyłamy pakiety wymazowe (złożone z: patyczków wymazowych i probówek, instrukcji pobrania wymazu, instrukcji odebrania wyniku i zgodnego z rekomendacjami WHO opakowania zwrotnego).

 

Testy RT-PCR

Pobraną od pacjenta próbkę poddajemy procedurze izolacji RNA, a następnie przeprowadzamy na niej RT-PCR. Metoda ta opiera się na odwrotnej transkrypcji materiału genetycznego wirusa, a następnie amplifikacji fragmentów sekwencji genów specyficznych dla SARS-CoV-2. Analiza progu cyklu (Ct) dla każdej z sekwencji powielanych wykorzystywana jest do określenia obecności lub braku SARS-CoV-2 w badanym materiale. Wykorzystywany do detekcji zestaw posiada certyfikat IVD i jest przeznaczony do badań diagnostycznych w celach medycznych. Zestaw pozwala na wykrycie wszystkich znanych wariantów koronawirusa SARS-CoV-2 i jest na bieżąco testowany pod kątem nowych.

 

Testy antygenowe

Oferujemy wykonanie błyskawicznych testów antygenowych o wysokiej czułości i bardzo wysokiej specyficzności. Nasze testy są obecne na liście HSC Common List, publikowanej przez Komitet ds. Bezpieczeństwa Zdrowia z ramienia Komisji Europejskiej. Testy posiadają certyfikację IVD i CE. Umożliwiają one dostarczenie wiarygodnego wyniku we wczesnych etapach infekcji SARS-CoV-2. Badanie wykonujemy metodą kasetkowego testu immunochromatograficznego typu lateral flow. Polega ono na naniesieniu izolatu materiału biologicznego pacjenta na kasetkę testową z przeciwciałami monoklonalnymi wykrywającymi określone białka koronawirusa SARS-CoV-2. Obecność tych białek wywołuje reakcję barwną, na podstawie której wydawany jest wynik.

 

Odbiór wyniku

Wyniki testów będą dostępne do Państwa dyspozycji w internetowej platformie internetowej eLaborat bezpośrednio po ich wystawieniu.

Dlaczego Cellis?

 

  • Ceny wykonania testów niższe nawet o 30% niż u innych firm diagnostycznych!
  • Bardzo szybki czas realizacji badań, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.
  • Pracujemy 7 dni w tygodniu, również w niedziele, święta i dni wolne od pracy.
  • Posiadamy nowoczesne laboratorium diagnostyczne i doświadczoną kadrę

 

Profesjonalizm

Figurujemy w wykazie Laboratoriów COVID-19 Ministerstwa Zdrowia, a nasi pracownicy są członkami Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. Zatrudniamy doświadczoną i profesjonalną kadrę złożoną z diagnostów, lekarzy i biotechnologów ze stopniem doktora.

 

Misja

Zajmujemy się badaniami nad innowacyjną, komórkową terapią guzów litych. Cały dochód z funkcjonowania laboratorium diagnostycznego zostanie przeznaczony na dalsze badania naukowe nad skutecznymi terapiami antynowotworowymi. Zobacz naszą stronę internetową: www.cellis.eu

 

 

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o naszych badaniach i oferowanych usługach lub przedyskutować indywidualne warunki współpracy, chętnie udzielimy informacji – zapraszamy do kontaktu:

 

Współpraca biznesowa:

mgr Dorota Fiutkowska
Menedżer projektu
d.fiutkowska@cellis.eu

 

Aspekty techniczne działalności laboratorium:

mgr Jan Brancewicz
Kierownik zespołu analityków medycznych
j.brancewicz@cellis.eu