Współpraca

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Cellis Sp. z o.o. – laboratorium diagnostycznym, któremu zaufały już tysiące zadowolonych klientów, a także wiele instytucji – zaufania publicznego, publicznych, jak i prywatnych!

Dzięki nam Klienci mogą cieszyć się zdrowiem w gronie najbliższych, pracować w biurze bez ryzyka zarażenia koronawirusem swoich współpracowników, bezpiecznie przejść niezbędne operacje chirurgiczne i odpocząć na zagranicznych wakacjach.

Co oferujemy?
 • Posiadamy nowoczesne laboratorium diagnostyczne wykonujące testy real time RT-PCR i błyskawiczne testy antygenowe („rapid test”) na obecność koronawirusa SARS-CoV-2.
 • Posiadamy bardzo doświadczoną i profesjonalną kadrę.
 • Gwarantujemy dostarczenie wyniku najpóźniej do 24h od zarejestrowania próbki , jednak w razie potrzeby czas oczekiwania na wynik badań może być skrócony nawet do 6 godzin. W przypadku testów antygenowych czas wydania wyniku to jedynie 30 minut!
 • Na życzenie dajemy wynik w jęz. angielskim wraz z certyfikatem medycznym w jęz. angielskim – niezbędne do podróży zagranicznej.
 • Zapewniamy dostarczenie zestawów wymazowych do pacjentów indywidualnych na terenie całej Polski i późniejszy odbiór próbek wymazowych w ramach usługi transportowej.
 • Dysponujemy też zespołem pielęgniarzy, którzy mogą pobrać wymazy od wybranych członków lub nawet całego personelu Państwa firmy. Dojazd ich do siedziby Państwa firmy i transport próbek do laboratorium wliczony jest w indywidualnie ustalany koszt usługi.
 • Realizujemy też badania próbek zlecone przez punkty wymazowe i firmy pobierające wymazy od swoich pacjentów. Dostarczamy im pakiety wymazówek i odbieramy pobrane wymazy, a wyniki zamieszczamy na platformie internetowej eLaborat.
 • Błyskawiczne testy antygenowe możemy dostarczać również jako pakiety do samodzielnego wykonania w bardzo przystępnych cenach.

 

Obecnie nasze moce przerobowe to przetestowanie 1500 wymazów dziennie!

Jak badamy pacjentów w kierunku SARS-CoV-2?
 • Zapewniamy patyczki wymazowe przystosowane do wymazów z nosa i gardła albo nosogardzieli oraz opakowania i bufory transportowe. Dla klientów zamawiających usługę wymazu w domu przygotowujemy i wysyłamy pakiety wymazowe (złożone z: patyczków wymazowych i probówek, instrukcji pobrania wymazu, instrukcji odebrania wyniku i zgodnego z rekomendacjami WHO opakowania zwrotnego).
 • Izolację RNA koronawirusa przeprowadzamy metodą ekstrakcji bezfenolowej z wykorzystaniem zestawu CVX Viral RNA Extraction Kit firmy Canvax. Zestaw ten posiada certyfikat IVD i jest przeznaczony do badań diagnostycznych w celach medycznych. Zestaw pozwala na wykrycie różnych mutacji koronawirusa (w tym brytyjskiej oraz RPA).
 • Obecność koronawirusa SARS-CoV-2 w pobranych wymazach określamy na podstawie wykrycia charakterystycznych dla niego fragmentów 3 genów (S, RdRp oraz E) metodą real time RT-PCR. Wykorzystujemy w tym celu zestaw virellaSARS-CoV-2 seqc real time RT-PCR Kit 2.0 firmy Gerbion, zoptymalizowany pod wykrywanie wirusów z podrodzaju Sarbecovirus.
 • Reakcję PCR przeprowadzają termocyklery AriaDx Real-Time PCR System firmy Agilent Technologies, znane ze swojej niezawodności i dobrej jakości wyników. Czułość tej reakcji PCR jest bardzo wysoka, bowiem wirus wykrywany jest już przy stężeniu 10 kopii RNA w 1 mikrolitrze izolatu.
 • Alternatywnie, oferujemy wykonanie błyskawicznych testów antygenowych o wysokiej czułości (93,1%) i bardzo wysokiej specyficzności (>99,6%). Testy te wyprodukowane są przez TaiDoc Technology Corp i posiadają certyfikację IVD. Umożliwiają one dostarczenie wiarygodnego wyniku we wczesnych etapach infekcji SARS-CoV-2.
 • Wyniki testów będą dostępne do Państwa dyspozycji w internetowej platformie internetowej eLaborat bezpośrednio po ich wystawieniu.

Dlaczego Cellis?

Ceny wykonania testów niższe nawet o 30% niż u innych firm diagnostycznych!

Bardzo szybki czas realizacji badań, profesjonalna obsługa oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, również w niedziele, święta i dni wolne od pracy.

 

Figurujemy w wykazie Laboratoriów COVID-19 Ministerstwa Zdrowia, a nasi pracownicy są członkami Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych.

Zatrudniamy doświadczoną i profesjonalną kadrę złożoną z diagnostów, lekarzy i biotechnologów ze stopniem doktora.

Zajmujemy się badaniami nad innowacyjną, komórkową terapią guzów litych. Cały dochód z funkcjonowania laboratorium diagnostycznego zostanie przeznaczony na dalsze badania naukowe nad skutecznymi terapiami antynowotworowymi. Zobacz naszą stronę internetową: www.cellis.eu 

 

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o naszych badaniach i oferowanych usługach lub przedyskutować indywidualne warunki współpracy, chętnie udzielimy informacji – zapraszamy do kontaktu!

Kontakt:

 • Aspekty badawcze i techniczne: laboratorium@cellis.eu
 • Współpraca biznesowa: d.fiutkowska@cellis.eu